Drony SIT Plzeň

Drony

DJI Inspire 2

Jedná se o model od firmy DJI, který je stvořený především na tvoření filmových záběrů. V kombinaci s kamerami DJI Zenmuse X5S nebo DJI Zenmuse X7 je možné pořídit záznam s téměř dokonalými barvami.

Nesená výstroj

DJI Zenmuse X7

Kamera pro filmovou tvorbu na UAV DJI Inspire 2. Disponuje senzorem Super 35 s vlastnostmi 24 MP CMOS, který umožňuje zaznamenávat obraz až v rozlišení 6K/30 fps RAW současně s dynamickým rozsahem 14 clonových čísel. Tuto kameru používáme právě pro filmařinu a nebo pro detailní sken objektů a následné převedení do 3D modelu.  
Více info

Specifikace

DJI Inspire 2

Přednosti

V kooperaci pilota a operátora kamery můžeme získat opravdu nádherné a dynamické materiály. Přenos obrazu pomocí Lightbridge FHD nám umožňuje pozorovat záběry již za letu a upravit tak trajektorii letu či záběr kamery.

Díky skvělým parametrům kamer můžeme DJI Inspire 2 použít i pro skenování objektů pro následnou 3D modelaci.

Další bonus ve formě SSD

DJI Inspire 2 disponuje možností přidat SSD disk o maximální kapacitě až 1TB. Je to z důvodu pořizování materiálu v nejvyšší možné kvalitě. Tento SSD disk samozřejmě slouží pro ukládání veškerých pořízených materiálů. Nemusíme se tedy bát, že by v průběhu akce došla úložná paměť.

DJI Inspire 2

Vlastnosti

Maximální letová rychlost 26 m/s
Maximální vzletová hmotnost 4.25 kg
Odolnost vůči větru 10 m/s
Přípustné teploty -20°C až 40°C
Přenosový obrazu Lightbridge FHD

Články

Letecké video a fotografie

Pořídíme Vám fotografie a videa podle vašich potřeb. K dispozici máme techniku, která se využívala pro letecké záběry Game of Thrones, Mission Impossible, Harry Potter, Skyfall.