Drony SIT Plzeň

Drony

DJI Inspire 2

Jedná se o model od firmy DJI, který je stvořený především na tvoření filmových záběrů. V kombinaci s kamerami DJI Zenmuse X5S nebo DJI Zenmuse X7 je možné pořídit záznam s téměř dokonalými barvami.

Nesená výstroj

DJI Zenmuse X7

Kamera pro filmovou tvorbu na UAV DJI Inspire 2. Disponuje senzorem Super 35 s vlastnostmi 24 MP CMOS, který umožňuje zaznamenávat obraz až v rozlišení 6K/30 fps RAW současně s dynamickým rozsahem 14 clonových čísel. Tuto kameru používáme právě pro filmařinu a nebo pro detailní sken objektů a následné převedení do 3D modelu.  
Více info

Specifikace

DJI Inspire 2

Přednosti

V kooperaci pilota a operátora kamery můžeme získat opravdu nádherné a dynamické materiály. Přenos obrazu pomocí Lightbridge FHD nám umožňuje pozorovat záběry již za letu a upravit tak trajektorii letu či záběr kamery.

Díky skvělým parametrům kamer můžeme DJI Inspire 2 použít i pro skenování objektů pro následnou 3D modelaci.

Další bonus ve formě SSD

DJI Inspire 2 disponuje možností přidat SSD disk o maximální kapacitě až 1TB. Je to z důvodu pořizování materiálu v nejvyšší možné kvalitě. Tento SSD disk samozřejmě slouží pro ukládání veškerých pořízených materiálů. Nemusíme se tedy bát, že by v průběhu akce došla úložná paměť.

DJI Inspire 2

Vlastnosti

Maximální letová rychlost 26 m/s
Maximální vzletová hmotnost 4.25 kg
Odolnost vůči větru 10 m/s
Přípustné teploty -20°C až 40°C
Přenosový obrazu Lightbridge FHD

Články

Monitorujeme rekonstrukci TechTower

Pomocí dronu dokumentujeme průběh rekonstrukce vědecko technického parku TechTower, za kterým stojí Správa Informačních Technologií (SIT). Parku který bude domovem inovativních firem, inkubátorem, coworkem,..