Drony SIT Plzeň

Riegl VUX-1UAV
DJI Zenmuse L1, Phase One

Naše služby

Fotogrammetrie a 3D modely

Dron SARAH 4.0 s osazeným lidarem RIEGL VUX-1UAV generuje mračno bodů s velmi vysokou přesností 10 mm,  s  dosahem až 1,5 km a 7násobnou odrazivostí. Pro fotogrammetrii a modely rozsáhlejších ploch využíváme UAV WingtraOne PPK s kamerami Sony RX1RII a Sony QX1 20mm. SARAH 4.0 můžeme osadit středoformátovou kamerou PhaseOne s rozlišením 100Mpx. Data pro 3D modely  pro potřeby IZS pořizujeme dronem DJI Matrice 300 RTK osazeným kamerou Zenmuse L1.

Máme za sebou realizace velkých modelů pro BMW (testovací polygon a vývojové centrum pro technologie autonomního řízení), město Plzeň, archeology z Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, několik realizací v nejcennějších přírodních lokalitách ČR pro VUKOZ, dále práce pro PČR a HZS.

Odkazy na video

Podpora Integrovaného záchranného systému 2022

Naše podpora pro Integrovaný záchranný systém se stále rozvíjí. Buďto modernějšími stroji a nebo novými aplikacemi či výrobky. Podívejte se sami, kam jsme se po 3 letech spolupráce s IZS…

Představení WingtraOne

Využívané drony

Flying Cam SARAH 4.0

Vrtulník s vyspělým řídícím systémem, autorotací, rozsáhlou telemetrií a dobou letu přes 30 minut s nesenou výstrojí. Vzhledem i použitými systémy se velice podobá klasickému vrtulníku, náš model je ovšem operován ze země.
Více info

DJI Matrice 300 RTK

UAV určené převážně pro potřeby IZS. S nesenou výstroji DJI H20T a led přísvitem GL60 jsme schopni monitorovat potřebné území po dobu 45 minut. Krytí IP45 nám umožňuje létat i ve velmi nepříznivých podmínkách pro provoz UAV. Osadit DJI Matrici 300 můžeme až třemi payloady, standardně používáme ale "jen" DJI H20T a GL60.
Více info

WingtraOne

Jedná se dron kategorie VTOL, tedy dron s  kolmým vzletem a přistáním. Díky tomuto prvku nám stačí startovací i přistávací plocha 2x2 metry. Ve vzduchu se naopak překlopí o 90° a dále pokračuje jako klasický letoun. Vztlak křídel nám pak umožňuje rychlejší let a hlavně velkou úsporu energie - delší lety než u quadcopter a dalších podobných strojů.
Více info

Flyability Elios 3

Další antikolizní UAV od švýcarského výrobce Flyability. Využití je opět pro vnitřní inspekce v průmyslových halách, uvnitř kotlů, kolektorů a potrubí. Ovšem mnohem přesněji než dříve a to díky technologii LiDAR. Samozřejmostí bude zakomponování tohoto stroje do akcí pro IZS.
Více info

Nesená výstroj

RIEGL VUX-1UAV

The RIEGL VUX-1UAV²² is a very lightweight and compact laser scanner, meeting the challenges of emerging survey solutions by UAS/UAV/RPAS both in measurement performance as well as in system integration. With regard to the specific constraints and flight characteristics of the UAS, the RIEGL VUX-1UAV²² is designed to be mounted in any orientation and even under limited weight and space conditions. Modest in power consumption, the instrument requires only a single power supply. The entire data set of an acquisition campaign is stored onto an internal 1 TByte SSD and/or provided as real-time line scan data via the integrated LAN-TCP/IP interface.
Více info

Každá nová zakázka pro nás má vždy stejný a jediný cíl - úspěch a maximálně spokojeného klienta.

Napište nám