Drony SIT Plzeň

Těžko přístupné prostory,
antikolizní dron Elios

Naše služby

Inspekce staveb a technologií

Díky unikátnímu vybavení a dlouholeté praxi realizujeme náročné inspekce stavebních konstrukcí, výrobních technologií, infrastruktury. S antikolizním dronem ELIOS se můžeme pohybovat tam, kde to jiné drony nezvládají z důvodu rizika havárie.

Máme za sebou inspekci nosných konstrukcí haly stáčírny Plzeňského Prazdroje, kotlů Elektrárny Opatovice, podzemních kolektorů města Plzně, petrochemických nádrží firmy Slovnaft, dálničních mostních konstrukcí ŘSD, mostních konstrukcí SUSPK, SVS města Plzně  a Správy železnic.

Odkazy na video

Inspekce dálničního mostu Lochkov

Jednou z našich pracovních náplní jsou inspekce mostních konstrukcí. Tentokrát jsme se vydali na inspekci dálničního mostu Lochkov.

Revize mostů

Inspekce stáčírny v Plzeňském Prazdroji

Využívané drony

Flyability ELIOS 2

Výborný pomocník při kontrolách nosných konstrukcí průmyslových hal, vnitřních prostor nádrží a kotlů, kolektorů a potrubí. Využíváme jej také při inspekcích mostů k detailním prohlídkám jinak nepřístupných míst.
Více info

DJI Matrice 210 D-RTK V1 & V2

Jedná se o velice univerzální stroje. Používáme je pro inspekce, pro zásahy s jednotkami IZS ale i pro natáčení filmařských kousků.
Více info

Flyability Elios 3

Další antikolizní UAV od švýcarského výrobce Flyability. Využití je opět pro vnitřní inspekce v průmyslových halách, uvnitř kotlů, kolektorů a potrubí. Ovšem mnohem přesněji než dříve a to díky technologii LiDAR. Samozřejmostí bude zakomponování tohoto stroje do akcí pro IZS.
Více info

Každá nová zakázka pro nás má vždy stejný a jediný cíl - úspěch a maximálně spokojeného klienta.

Napište nám