Drony SIT Plzeň

Technika
z Hollywoodu

Naše služby

Letecké video a fotografie

Potřebujete pořídit snímky s vysokým rozlišením, zdrojová videa pro další zpracování? Létáme s technikou firmy Flying Cam za níž stojí Emmanuel Previnaire, který je držitelem dvou Oskarů za letecké záběry a využívání dronů ve filmařině, ceny Grammy.

Stroje Sarah byly využity při natáčení filmů jako Skyfall, Residen Evil, Transformers, Harry Potter a ságy Game of Thrones.

Na dronu neseme kameru Phase One s rozlišením 100 Mpx.

Odkazy na video

Podpora Integrovaného záchranného systému 2022

Naše podpora pro Integrovaný záchranný systém se stále rozvíjí. Buďto modernějšími stroji a nebo novými aplikacemi či výrobky. Podívejte se sami, kam jsme se po 3 letech spolupráce s IZS…

Využívané drony

Flying Cam SARAH 4.0

Vrtulník s vyspělým řídícím systémem, autorotací, rozsáhlou telemetrií a dobou letu přes 30 minut s nesenou výstrojí. Vzhledem i použitými systémy se velice podobá klasickému vrtulníku, náš model je ovšem operován ze země.
Více info

DJI Inspire 2

Jedná se o model od firmy DJI, který je stvořený především na tvoření filmových záběrů. V kombinaci s kamerami DJI Zenmuse X5S nebo DJI Zenmuse X7 je možné pořídit záznam s téměř dokonalými barvami.
Více info

Nesená výstroj

RIEGL VUX-1UAV

The RIEGL VUX-1UAV²² is a very lightweight and compact laser scanner, meeting the challenges of emerging survey solutions by UAS/UAV/RPAS both in measurement performance as well as in system integration. With regard to the specific constraints and flight characteristics of the UAS, the RIEGL VUX-1UAV²² is designed to be mounted in any orientation and even under limited weight and space conditions. Modest in power consumption, the instrument requires only a single power supply. The entire data set of an acquisition campaign is stored onto an internal 1 TByte SSD and/or provided as real-time line scan data via the integrated LAN-TCP/IP interface.
Více info

Každá nová zakázka pro nás má vždy stejný a jediný cíl - úspěch a maximálně spokojeného klienta.

Napište nám