Drony SIT Plzeň

Naše služby

Inspekce staveb a technologií

Specializujeme se na inspekce mostních konstrukcí, technologických jednotek, kolektorů, potrubí a nosných konstrukcí výrobních a skladovacích hal. Pro tyto práce využíváme unikátní antikolizní drony ELIOS.

Více info

Fotogrammetrie a 3D modely

S využitím laserového skenování (Lidar), nebo RGB snímkování (rozlišení až 100Mpx) doplněného o přesnou GPS, vytváříme velmi přesné 2D, 3D modely povrchu, objektů.

Více info

Zemědělství a lesnictví

Využíváme drony s kolmým startem a přistáním (VTOL). Můžeme je vystrojit RGB, multispektrální, nebo termo kameru. Vyvinuli jsme aplikaci využívající AI pro detekci kůrovce.

Více info

Letecké video a fotografie

Pořídíme Vám fotografie a videa podle vašich potřeb. K dispozici máme techniku, která se využívala pro letecké záběry Game of Thrones, Mission Impossible, Harry Potter, Skyfall.

Více info

Vývoj aplikací a HW

Pracujeme na vývoji vlastních aplikací a hardwarových řešení a díky tomu, můžeme zákazníkům dodat řešení na míru podle jejich potřeb a požadavků. Spolupracujeme na vývoji různých řešení také s univerzitami…

Více info

IZS a krizové řízení

Jsme součástí integrovaného záchranného systému České republiky. Poskytujeme leteckou podporu a další služby jednotkám HZS a Policie ČR v Plzeňském kraji.

Více info

Každá nová zakázka pro nás má vždy stejný a jediný cíl - úspěch a maximálně spokojeného klienta.

Napište nám